How can we help you?

You can access all the information and documents related to the services we provide to our members As Gaziantep Chamber of Commerce via these links. Please visit the related pages.

or please kindly contact with the service number below.

Hotline

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri Güncelleme

Üyelik Bilgileri Güncelleme

HIZLI VE KALİTELİ HİZMET İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEYİN

 

Değerli Üyemiz,

Odamızın sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilmeniz, ulusal ve uluslararası düzeyde ticari hayatı yakından ilgilendiren gelişmeler, güncel konular, yasal düzenlemeler hakkındaki duyurular, bilgilendirme toplantıları, eğitimler, seminerler ve tüm faaliyetlerimizden haberdar olabilmeniz için lütfen sistemlerinizdeki iletişim bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

İletişim bilgilerinizi ekteki formu doldurarak guncelleme@gto.org.tr e-posta adresine ileterek veya Odamız Üyelik ve Belge Hizmetleri Müdürlüğü’ne teslim ederek güncelleyebilirsiniz.

Gerektiğinde, konu ile ilgili soru veya sorunlarınız için 0342 2203030 (172-173) nolu telefon numaraları veya guncelleme@gto.org.tr  e-posta adresi aracılığıyla Üyelik ve Belge Hizmetleri Müdürlüğümüz ile irtibat kurulabilirsiniz.

*Adres değişikliği konusu tescile tabi bir değişiklik olması nedeniyle, firma adresinizin (değişti ise) Ticaret Sicili Müdürlüğü’nde tescil yolu ile değiştirilmesi gerekmektedir.

 

ÜYELİK BİLGİLERİ GÜNCELLEME FORMU