GAZİANTEP ODAMIZ HİZMETLER ÜYE BİLGİLERİ YAYINLAR VE RAPORLAR DUYURULAR VE ETKİNLİKLER PROJELER
 

 GTO ANADOLU TİCARET MESLEK LİSESİ (2012)

 

 

İş dünyasının kalifiye eleman ihtiyacına cevap verebilmek hedefi ile 2011’de yapımına başlanan GTO Anadolu Ticaret Meslek Lisesi  bir yıl gibi kısa bir sürede eğitim ve öğretime hazır hale getirilerek 2012-2013 eğitim-öğretim yılında hizmete açılmıştır.

 

Şehitkamil ilçesinin İbrahimli mevkiinde bulunan okul, SBS puanıyla öğrenci alan Anadolu bölümü ve ticaret bölümü olmak üzere iki ana bölümden oluşmaktadır.  Ağırlıklı olarak muhasebe ve finansman ve bilişim teknolojileri bölümlerinin yanında pazarlama perakende, radyo televizyon, grafik ve fotoğraf, gazetecilik, matbaa gibi ihtiyaca göre açılması planlanan bölümlerden oluşmaktadır.

 

32 derslikli modern hizmet binası ve uzman öğretim kadrosu ile geniş bir arazi üzerinde yer alan okulda 3 bilgisayar laboratuvarı, 1 resim atölyesi,1 Müzik odası,1 fizik laboratuvarı, 1 Kimya laboratuvarı,1 biyoloji laboratuvarı 1 kütüphane bulunmaktadır. Ayrıca kapalı ve açık spor salonunun yanı sıra 150 kişilik çok amaçlı salon, okul aile birliği odası, toplantı salonu, öğrenci bekleme salonu ve revir bulunmaktadır.

 

 

GTO Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

 

 


 
 Gaziantep Ticaret Odası 2012
       AKINAL BİLİŞİM
İncilipınar Mah. Ticaret Odası Hizmet Kompleksi. Şehitkamil \ Gaziantep Posta Kodu : 27002
                         Telefon : (0 342) 220 30 30 - Fax : (0 342) 231 10 41