GAZİANTEP ODAMIZ HİZMETLER ÜYE BİLGİLERİ YAYINLAR VE RAPORLAR DUYURULAR VE ETKİNLİKLER PROJELER

 

 

GTO  PERSONEL LİSTESİ

   GENEL SEKRETERLİK

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Halil Göçer       - halilgocer@gto.org.tr Genel Sekreter
Figen Çeliktürk       - figenogut@gto.org.tr Genel Sekreter Yrd.
Fahri Tabur       - fahritabur@gto.org.tr Genel Sekreter Yrd. 
Adem Kaynak    213 ademkaynak@gto.org.tr Genel Sekreter Asistanı

 

 

      ÖZEL KALEM SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Serpil Erbağcı 212 - 215 serpilkinaci@gto.org.tr Özel Kalem Müdürü
Duygu Aslan 206 – 0 duyguaslan@gto.org.tr Özel kalem Memuru

 

 

    SİCİL SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Ayla Düzgören 140 ayladuzgoren@gto.org.tr Sicil ve Tescil Müdürü
Zehra Koç Çelik 141 zehracelik@gto.org.tr Sicil ve Tescil Müdür Yrd.
Ali Doğan 112 alidogan@gto.org.tr Sicil ve Tescil Müdür Yrd.
Sibel Çukadar 147 sibelcukadar@gto.org.tr Sicil Şefi
Ceyda Nakıpoğlu 148 ceydanakipoglu@gto.org.tr Sicil Şefi
Gökçen Yılmaz 132 gokcenyilmaz@gto.org.tr Sicil Memuru
Uğur Zelzele 150 ugurzelzele@gto.org.tr Arşiv Memuru
Çiğdem Zelzele 149 cigdemzelzele@gto.org.tr Sicil Memuru
Mehmet Kördeve 142 mehmetkordeve@gto.org.tr Sicil Memuru
Cuma Yeşiltaş 143 cumayesiltas@gto.org.tr Sicil Memuru
Deniz Tütüncüler 144 deniztutunculer@gto.org.tr Sicil Memuru

 

 

      SANAYİ SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Gülay Böler 121 gulayboler@gto.org.tr Sanayi Müdür Yrd.
Zeliha Çetinyürek 122 zelihacetinyurek@gto.org.tr Sanayi Şefi
Hüseyin Bozgeyik 124 huseyinbozgeyik@gto.org.tr Sanayi Memuru

 

 

      TİCARET SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Mustafa Aslan 111 mustafaaslan@gto.org.tr Ticaret Müdürü
Funda Emre 106 fundasahin@gto.org.tr Ticaret Şefi 
Koray Yıldız 115 korayyildiz@gto.org.tr Ticaret Memuru
Yenay Aybey 110 yenayaybey@gto.org.tr Ticaret Memuru


 

      MUHASEBE SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİL GÖREVİ
Fikriye Öztürk 130 fikriyeozturk@gto.org.tr Muhasebe Müdürü
Mesut Akaslan 162 mesutakaslan@gto.org.tr Muhasbe Vezne Şefi
Yakup Esasdeveci 135 yakupesasdeveci@gto.org.tr Tahsildar
Muhsin Yassı 116 muhsinyassi@gto.org.tr Muhasebe ve Posta Memuru

 

 

      TIR ve ATA KARNESİ SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Berrin Tiryaki 108 berrintiryaki@gto.org.tr  Tır Şubesi Müdürü
Nazım Emre 109 nazimemre@gto.org.tr TIR ve ATA Karnesi Şefi 
Aziz Çiftçi 114 azizciftci@gto.org.tr TIR Memuru

 

 

      KOBİ VE DIŞ İLİŞKİLER SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Gülbin Çalışkantürk 320 gulbin@gto.org.tr Kobi ve Dış İlişkiler Müdürü
Emel Erçetin 322 emelercetin@gto.org.tr Kobi ve Dış İlişkiler Kıd. Uzman
Baran Uçaner 321 Baranucaner@gto.org.tr Kobi ve Dış İlişkiler Kıd. Uzman
Sezin Arıkan 323 sezinarikan@gto.org.tr Kobi ve Dış İlişkiler Uzman
Gözde Karaata Yılmaz 325 gozdekaraata@gto.org.tr Kobi ve Dış İlişkiler Kıd. Uzman

 

      MESLEK KOMİTE VE KARARLAR SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Alirıza Alp Doğan 230 alp@gto.org.tr  Meslek Kom. Mdr. Yrd.
Nilüfer Demir 232 niluferdemir@gto.org.tr Meslek Komiteler Memuru
Gökçe Ak 231 gokceak@gto.org.tr Meslek Komiteler Uzman Yrd.

 

 

      BİLGİ İŞLEM SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Mustafa Sert 340 mustafasert@gto.org.tr Bilgi İşlem Uzmanı
Ertuğrul Hacıömer 341 ertugrulhaciomer@gto.org.tr Bilgi İşlem Memuru

 

 

 

 

    KALİTE VE MESLEKİ EĞİTİM BİRİMİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Derya Açıkgöz 324 deryaacikgoz@gto.org.tr Kalite- Mesleki Eğt. Uzman

 

 

    TURİZM VE FUARLAR BİRİMİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Senay Yeşiltaş 326 senayyesiltas@gto.org.tr Fuarlar ve Turizm Kıd.Uzman

 

 

    İLETİŞİM YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Ali Rıza Alpdoğan 230 alp@gto.org.tr Basın Yayın ve Halkla İlişk. Mdr. Yrd.
Şenay Çopur 331 senaycopur@gto.org.tr Basın Yayın ve Halkla İlşk. Uzmn
Şerif Özdede 332 serifozdede@gto.org.tr Basın Yayın Uzman Yrd.

 

 

    İNSAN KAYNAKLARI VE SATIN ALMA BİRİMİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Neslihan Çakar  225 neslihancakar@gto.org.tr İnsan Kaynakları Ve Satınalma Uzmanı
Harun Eryiğit 226 haruneryigit@gto.org.tr İnsan Kaynakları Ve Satınalma Uzm.Yrd.

 

 

      TEKNİK VE İDARİ HİZMETLER SERVİSİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Mehmet Aslan 100 mehmetas@gto.org.tr Teknik Hizmetler Amiri
Resul Karaduman 105 resulkaraduman@gto.org.tr Teknik Hizmetler Şefi
Mehmet Kar 105 mehmetkar@gto.org.tr Teknik Hizmetler Şefi

 

 

    YARDIMCI HİZMETLER

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Erol Yıldırım 217   Yardımcı Hizmetler
Mehmet Ağca 155   Yardımcı Hizmetler
Murat Beyazoğlu 217   Yardımcı Hizmetler
Cuma Şahin 303   Yardımcı Hizmetler 
Nurten Arğın 361   Yardımcı Hizmetler
Osman Yassı 107   Yardımcı Hizmetler
M.Zeki Bildirici 107   Yardımcı Hizmetler

 

 

    GÜVENLİK

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Osman Özdemir 103   Güvenlik Görevlisi
Şerif Yaşar 103   Güvenlik Görevlisi

 

 

    TEMİZLİK HİZMETLERİ

ADI SOYADI DAHİLİ E-MAİLİ GÖREVİ
Davut Palta 102   Temizlik Görevlisi
İ.Halil Demirkıran 102   Temizlik Görevlisi
Mehmet Bülent Zor 102   Temizlik Görevlisi

 

 

İletişim
İletişim Rehberi


 Gaziantep Ticaret Odası 2012
       AKINAL BİLİŞİM
İncilipınar Mah. Ticaret Odası Hizmet Kompleksi. Şehitkamil \ Gaziantep Posta Kodu : 27002
                         Telefon : (0 342) 220 30 30 - Fax : (0 342) 231 10 41