English
العربية
Online
Hizmetler

DUYURU


Singapur ve Vietnam Ziyaretleri Kapsamında İş Forumları Organizasyonu


Sayın Üyemiz,

 

T.C.Başbakanı Sayın Binali Yıldırım'ın, 19-24 Ağustos 2017 tarihleri arasında Singapur ve Vietnam'a resmi ziyaretleri kapsamında T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu ve DEİK organizasyonu ile İş Forumları ve İkili İş Görüşmeleri düzenlenecektir.

 

Dışa açıklık açısından dünyadaki en liberal ülkeler arasında yer alan Singapur, yüksek gelir düzeyine sahip tüketicilerden oluşan dinamik iç pazarının yanı sıra, özellikle bölge ülkelerine ulaşabilmek açısından pek çok ülke tarafından bir merkez olarak kullanılmaktadır.

 

Günümüzde çok sayıda çok uluslu firma Vietnam'ı üretim üssü olarak tercih etmektedir. Türkiye ile Vietnam arasındaki ticaret hacmi ülkenin sunmuş olduğu fırsatlar göz önünde alındığında oldukça düşük kalmaktadır. Vietnam, özellikle altyapı, inşaat, turizm, ilaç ve gıda başta olmak üzere pek çok sektörde önemli fırsatlar sunmaktadır.

 

Sözkonusu ziyarete Singapur ve Vietnam ile halihazırda iş yapan, iş yapmayı planlayan ya da yatırım ve ticaret imkanları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimizin katılımını diler, ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin http://portal.deik.org.tr/Katilim Formu/442/9156 bağlantısında yer alan katılım formunu 15 Ağustos 2017, Salı günü mesai bitimine kadar eksiksiz doldurarak, dekontu DEİK'e (Ecem Mirzaloğlu / Tülin Avcı, E-posta: asyapasifikbolgesi@deik.org.tr, Tel: 0212 339 5018) iletmeleri rica olunur.

 

Saygılarımızla,

 

 

Figen ÇELİKTÜRK

Genel Sekreter V.

 



ARAMA

DÖKÜMANTASYON


    DUYURU .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 11 Ağustos 2017 Cuma
Görüntülenme Sayısı : 3113
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim