English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


PATENT UYGULAMALARI TOPLANTISI TASARIMIN MERKEZİ GETHAM’DA YAPILDI


 

 

Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi GETHAM'da "Avrupa Birliği Türkiye Sınai Mülkiyet Kanunu Kapsamında Patent Uygulamaları Toplantısı" gerçekleştirildi.

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) bünyesinde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Türkiye'nin ilk AB Bilgi Merkezi "Gaziantep AB Bilgi Merkezi" GETHAM işbirliğinde "AB Türkiye Sınai Mülkiyet Kanunu Kapsamında Patent Uygulamaları" toplantısını gerçekleştirdi.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AB Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) kapsamında yürütülen "Bölgesel Rekabet Edebilirlik Operasyonel Programı" tarafından desteklenip, GTO ve KOSGEB Gaziantep işbirliğinde faaliyete geçirilen GETHAM'da gerçekleştirildi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan GTO Genel Sekreter Yardımcısı Gülbin Çalışkantürk, sürdürülebilir sağlıklı bir ekonomik büyüme için değer yaratmanın önemine dikkat çekerek, GTO'nun hayata geçirdiği projelerle üyelerinin bu alandaki vizyonlarını geliştirmeye çalıştığını ve danışmanlık desteği verdiğini ifade etti.

 

GETHAM Genel Müdürü Onur Akar da merkez faaliyetlerini anlatan sunumunun ardından katılımcıları GETHAM'da kısa bir tanıtım turuna çıkartarak birimler, yürütülen çalışmalar ve merkezin sahip olduğu teknolojik altyapı hakkında bilgilendirme yaptı.

 

Düzenlenen toplantıya konuşmacı olarak katılan Marka Patent Avukatı Filiz Oğuz, patent uygulamaları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 04 Ocak 2019 Cuma
Görüntülenme Sayısı : 554
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim