GTO - GAZİANTEP TİCARET ODASI ODA MECLİSİ 
 English
العربية
E-GTO Online
Hizmetler

ODA MECLİSİ

01-Tarım Ürünleri-Hububat-Bakliyat-Baharat Meslek Komitesi
MEHMET TABUR
MECLİS ÜYESİ
ÖKKEŞ TABUR
MECLİS ÜYESİ
02-Unlu Mamüller-Baklava-Un-Bulgur-Bakliyat İmalatı Meslek Komitesi
ABDURRAHMAN AVCI
MECLİS ÜYESİ
İBRAHİM AKSU
MECLİS ÜYESİ
(MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI )
03-Antep Fıstığı Ve Kuruyemiş Meslek Komitesi
ZEKİ YAĞCI
MECLİS ÜYESİ
ALİ DEMİR
MECLİS ÜYESİ
04-Şekerli Ürünler-Meşrubat-Çikolata-Süt Ürünleri Meslek Komitesi
ALİ OSMAN CANSEVEN
MECLİS ÜYESİ
HÜSEYİN HÜSNÜ ÖZGÜLER
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU ÜYESİ )
05-Gıda Toptancıları Ve Her Türlü Toptan Ticaret Meslek Komitesi
KEMAL ÇAKMAK
MECLİS ÜYESİ
HASAN EROL
MECLİS ÜYESİ
AHMET ERGUN CİĞERLİ
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI )
06-Market-Bakkaliye Meslek Komitesi
TANER ÖZDURAK
MECLİS ÜYESİ
VEDAT CERGİBOZAN
MECLİS ÜYESİ
07-Yaş-Kuru Meyve Ve Sebze Toptan Ticareti Meslek Komitesi
AHMET ŞENGÜL
MECLİS ÜYESİ
SADIK KOÇAK
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI )
08-Cafe-Restaurant-Caterıng Hizmetleri Meslek Komitesi
BÜLENT ERLEBLEBİCİ
MECLİS ÜYESİ
UĞUR ACIOĞLU
MECLİS ÜYESİ
09-Canlı Hayvan-Hayvansal Ürünler Ve Yem Üreticileri Meslek Komitesi
MAHMUT YILDIRIM
MECLİS ÜYESİ
YAKUP KATIRLI
MECLİS ÜYESİ
10-Otomotiv Satış-Servis-Yedek Parça İmalat Ve Ticareti Meslek Komitesi
ALİ BAYRAM SARICA
MECLİS ÜYESİ
SELÇUK MASLAK
MECLİS ÜYESİ
(ÜYE )
MEHMET DERUNDERE
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI )
11-Petrol Ürünleri,Katı-Sıvı Yakıtlar Ve Enerji Meslek Komitesi
KAMİL TOSUN
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU ÜYESİ )
MEHMET EMİN ASLAN
MECLİS ÜYESİ
MÜSLÜM ÖZEN
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKANI )
12-Yurtiçi-Yurtdışı Lojistik Ve Hizmet Sağlayıcıları Meslek Komitesi
MEMİK HİLMİ TANER
MECLİS ÜYESİ
SAİT VAKKAS DOĞAN
MECLİS ÜYESİ
DURSUN KARAHAN
MECLİS ÜYESİ
13-Ulaşım,Yolcu Ve Öğrenci Taşımacılığı,Seyahat Acenteleri Meslek Komitesi
SETTAR KONUKOĞLU
MECLİS ÜYESİ
(MECLİS BAŞKANI )
CENGİZ TOPEL ÖZDEMİR
MECLİS ÜYESİ
14-Kitap-Kağıt-Matbaa-Gazete,Tv,Radyo-Reklam Ve Ajanslar Meslek Komitesi
HANEFİ YILMAZ
MECLİS ÜYESİ
MUSTAFA ZOR
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU ÜYESİ )
15-Bankacılık-Finans Ve Mali Hizmetler Meslek Komitesi
RECEP TÜRK
MECLİS ÜYESİ
SABRİ HAMAMCI
MECLİS ÜYESİ
16-Tekstil,Dokuma,İplik Meslek Komitesi
BİLAL KARA
MECLİS ÜYESİ
HÜSEYİN MURAT ÖZKARGIN
MECLİS ÜYESİ
NURETTİN ÖZKAYA
MECLİS ÜYESİ
17-Halı,Kilim,Zemin Ve Duvar Döşemeleri İmalatı, Toptan Ve Perakende Ticareti Meslek Komitesi
MEHMET TÖRER
MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI
(MECLİS ÜYESİ )
HÜSEYİN ULUTAŞ
MECLİS ÜYESİ
MEHMET MURAT FINDIK
MECLİS ÜYESİ
18-Ev Tekstili,Nakış,Giyim,Aksesuarları İmalatı Ve Ticareti Meslek Komitesi
MEHMET ÇELEBİ
MECLİS ÜYESİ
ÖMER FARUK ÖZTEKİN
MECLİS ÜYESİ
19-Konfeksiyon İmalatı Ve Toptan Ticareti Meslek Komitesi
BEYHAN KÜLEKÇİ
MECLİS ÜYESİ
REİS REİSOĞLU
MECLİS ÜYESİ
20-Triko,Örgü,Tığ İşi Ve Çorapçılar Meslek Komitesi
KEMAL DELİOĞLU
MECLİS ÜYESİ
EROL DOĞAN
MECLİS ÜYESİ
21-Konfeksiyon-Hazır Giyim Perakende Satış Mağazaları Meslek Komitesi
HÜSEYİN GEZİNMEZ
MECLİS ÜYESİ
İBRAHİM HALİL ZENGİN
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU ÜYESİ )
22-İnşaat Malzemecileri Meslek Komitesi
FATİH MEHMET GÜLLÜOĞLU
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI )
ÖMER FARUK KATIRCIOĞLUGİL
MECLİS ÜYESİ
TALİP YAŞAMALI
MECLİS ÜYESİ
23-Plastik-Ambalaj-Kauçuk-Pvc Pencere İmalatı Alım Ve Satımı Meslek Komitesi
ÖMER IŞIK
MECLİS ÜYESİ
YAVUZ BOZHÜYÜK
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKANI )
24-Kimyevi Maddeler-Boya-Temizlik Ürünleri Meslek Komitesi
CENGİZ UYGUN
MECLİS ÜYESİ
TURGUT DAĞDELEN
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI )
25-Makina Ve Makina Yedek Parçaları Meslek Komitesi
AYŞE TOHUMCU
MECLİS ÜYESİ
MUSTAFA ÖZEREN
MECLİS ÜYESİ
26-Demir-Çelik-Sac Profil İmalat Ve Satıcıları Meslek Komitesi
MEHMET BÜLENT EVYAPAN
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU ÜYESİ )
MEHMET NECMETTİN AY
MECLİS ÜYESİ
27-Mimarlar-Mühendisler-Yapı Denetim Firmaları Meslek Komitesi
MEHMET ÖZDEMİRLER
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI )
ŞAHİN BOZBULUT
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKANI )
28-Yapı İnşaat Uygulamaları-Beton-Metal Ve Maden Meslek Komitesi
AYHAN AYBAR ÇELİKSÖZ
MECLİS ÜYESİ
OSMAN KIRATLI
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKANI )
29-Alt-Üst Yapı İşleri Ve Kooperatifler Meslek Komitesi
MELİH MERİÇ
MECLİS ÜYESİ
MURAT KARAKAŞ
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU ÜYESİ )
30-Tesisat Ve Hafriyat Hizmetleri Meslek Komitesi
MEHMET TUNCAY YILDIRIM
MECLİS ÜYESİ
MUSTAFA BOZGEYİK
MECLİS ÜYESİ
31-İnşaat Müteahhitleri Meslek Komitesi
M.RIDVAN KÖKSÜZER
MECLİS ÜYESİ
MEHMET ADIGÜZEL
MECLİS ÜYESİ
MEHMET SALİH ÖZTÜRK
MECLİS ÜYESİ
32-Ayakkabı-Terlik-Deri-Plastik Ürünleri İmalat Ve Ticareti Meslek Komitesi
ÖMER FARUK MELEKOĞLU
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU ÜYESİ )
HACI ŞEKER
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI )
33-Temizlik Maddeleri-Kozmetik-Oyuncak-Bijuteri-Fotoğrafçılık-Av Malzemeleri Meslek Komitesi
ABDULLAH ÇELEBİ
MECLİS ÜYESİ
(DİVAN KATİBİ )
KEMAL SERTKAYA
MECLİS ÜYESİ
34-Mobilya-Mobilya Aksesuarı-Orman Ürünleri İmalat Ve Ticareti Meslek Komitesi
MEHMET NURİ BAY
MECLİS ÜYESİ
MUSTAFA DOĞAN
MECLİS ÜYESİ
35-Özel Sağlık Hizmet Sunucuları Meslek Komitesi
YUSUF ZİYA YILDIRIM
MECLİS ÜYESİ
MAHMUT METİN YILDIZ
MECLİS ÜYESİ
DURMUŞ KAYA
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKANI )
36-Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi
ADNAN ATAY
MECLİS ÜYESİ
AHMET TABUR
MECLİS ÜYESİ
37-Bilgisayar-Gsm Ve Aksesuarları Meslek Komitesi
CİHANGİR BAŞARAN
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI )
YUNUS YILDIRIM
MECLİS ÜYESİ
(KOMİTE BAŞKANI )
38-Elektrik-Elektronik-Züccaciye Ve Dayanıklı Tüketim Malları Meslek Komitesi
ALİ DEĞER
MECLİS ÜYESİ
ŞEVKET BEYHAN HIDIROĞLU
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU BAŞKANI )
39-Özel Eğitim Kurumları Meslek Komitesi
ABİDİN ADEMOĞLU
MECLİS ÜYESİ
HAYRİYE EBRU AYHAN
MECLİS ÜYESİ
40-Turizm-Otel-Güvenlik-Organizasyon Ve Danışmanlık Faaliyetleri Meslek Komitesi
ALİ ÖZCAN AKCAN
MECLİS ÜYESİ
BÜLENT BAKBAK
MECLİS ÜYESİ
41-Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi
MUSTAFA AYDINÇELEBİ
MECLİS ÜYESİ
MUSTAFA SAMİ AKAY
MECLİS ÜYESİ
(YÖNETİM KURULU MUHASİP ÜYE )

KOMİTE GRUPLARI İŞLEMLERİ

ODA MECLİS DİVANI ODA MECLİSİ ODA YÖNETİM KURULU DİSİPLİN KURULU MESLEK KOMİTE–     01-Tarım Ürünleri-Hububat-Bakliyat-Baharat Meslek Komitesi–     02-Unlu Mamüller-Baklava-Un-Bulgur-Bakliyat İmalatı Meslek Komitesi–     03-Antep Fıstığı Ve Kuruyemiş Meslek Komitesi–     04-Şekerli Ürünler-Meşrubat-Çikolata-Süt Ürünleri Meslek Komitesi–     05-Gıda Toptancıları Ve Her Türlü Toptan Ticaret Meslek Komitesi–     06-Market-Bakkaliye Meslek Komitesi–     07-Yaş-Kuru Meyve Ve Sebze Toptan Ticareti Meslek Komitesi–     08-Cafe-Restaurant-Caterıng Hizmetleri Meslek Komitesi–     09-Canlı Hayvan-Hayvansal Ürünler Ve Yem Üreticileri Meslek Komitesi–     10-Otomotiv Satış-Servis-Yedek Parça İmalat Ve Ticareti Meslek Komitesi–     11-Petrol Ürünleri,Katı-Sıvı Yakıtlar Ve Enerji Meslek Komitesi–     12-Yurtiçi-Yurtdışı Lojistik Ve Hizmet Sağlayıcıları Meslek Komitesi–     13-Ulaşım,Yolcu Ve Öğrenci Taşımacılığı,Seyahat Acenteleri Meslek Komitesi–     14-Kitap-Kağıt-Matbaa-Gazete,Tv,Radyo-Reklam Ve Ajanslar Meslek Komitesi–     15-Bankacılık-Finans Ve Mali Hizmetler Meslek Komitesi–     16-Tekstil,Dokuma,İplik Meslek Komitesi–     17-Halı,Kilim,Zemin Ve Duvar Döşemeleri İmalatı, Toptan Ve Perakende Ticareti Meslek Komitesi–     18-Ev Tekstili,Nakış,Giyim,Aksesuarları İmalatı Ve Ticareti Meslek Komitesi–     19-Konfeksiyon İmalatı Ve Toptan Ticareti Meslek Komitesi–     20-Triko,Örgü,Tığ İşi Ve Çorapçılar Meslek Komitesi–     21-Konfeksiyon-Hazır Giyim Perakende Satış Mağazaları Meslek Komitesi–     22-İnşaat Malzemecileri Meslek Komitesi–     23-Plastik-Ambalaj-Kauçuk-Pvc Pencere İmalatı Alım Ve Satımı Meslek Komitesi–     24-Kimyevi Maddeler-Boya-Temizlik Ürünleri Meslek Komitesi–     25-Makina Ve Makina Yedek Parçaları Meslek Komitesi–     26-Demir-Çelik-Sac Profil İmalat Ve Satıcıları Meslek Komitesi–     27-Mimarlar-Mühendisler-Yapı Denetim Firmaları Meslek Komitesi–     28-Yapı İnşaat Uygulamaları-Beton-Metal Ve Maden Meslek Komitesi–     29-Alt-Üst Yapı İşleri Ve Kooperatifler Meslek Komitesi–     30-Tesisat Ve Hafriyat Hizmetleri Meslek Komitesi–     31-İnşaat Müteahhitleri Meslek Komitesi–     32-Ayakkabı-Terlik-Deri-Plastik Ürünleri İmalat Ve Ticareti Meslek Komitesi–     33-Temizlik Maddeleri-Kozmetik-Oyuncak-Bijuteri-Fotoğrafçılık-Av Malzemeleri Meslek Komitesi–     34-Mobilya-Mobilya Aksesuarı-Orman Ürünleri İmalat Ve Ticareti Meslek Komitesi–     35-Özel Sağlık Hizmet Sunucuları Meslek Komitesi–     36-Kuyumculuk-Mücevherat-Saat Ticareti Meslek Komitesi–     37-Bilgisayar-Gsm Ve Aksesuarları Meslek Komitesi–     38-Elektrik-Elektronik-Züccaciye Ve Dayanıklı Tüketim Malları Meslek Komitesi–     39-Özel Eğitim Kurumları Meslek Komitesi–     40-Turizm-Otel-Güvenlik-Organizasyon Ve Danışmanlık Faaliyetleri Meslek Komitesi–     41-Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim