English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


KOBİ’lerin İnovasyon ve Tasarım Kapasiteleri Artırılacak


Stratejik Dizayn ve Dizayn Yönetimi eğitimi 21-22 Ağustos, Yeni Ürün Geliştirme ve Ürün Sistemi eğitimi ise 24-25 Ağustos 2017 tarihlerinde Gaziantep Ticaret Odası’nda yapılacaktır. Tasarımcı-Sanat Yönetmeni Sasa Mitrovic tarafından verilecek eğitimler 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

Katma değeri yüksek ürün geliştirilmesinde büyük önem taşıyan ve özellikle KOBİ'lerin dezavantajlı oldukları konuların başında gelen endüstriyel tasarım alanında bölgeye hizmet verecek Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM) faaliyetlerini artırıyor. KOSGEB Gaziantep İl Müdürlüğü ve Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından yürütülen Gaziantep Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM) Projesi kapsamında düzenlenen eğitimler bölgedeki KOBİ'lerle buluşmaya başladı.

 

KOBİ'lere yönelik kapasite geliştirme ve tasarım/ürün geliştirme alanlarında düzenlenen eğitimler çerçevesinde Stratejik Dizayn ve Dizayn Yönetimi Eğitimi ile Yeni Ürün Geliştirme ve Ürün Sistemi Eğitimi Ağustos ayında Gaziantep Ticaret Odası eğitim salonunda gerçekleştirilecek.

 

GTO'dan konu ile ilgili yapılan açıklamada GETHAM Projesi'nin bölgenin rekabet gücünün arttırılması, KOBİ ve girişimcilerin inovasyon kapasitelerinin iyileştirilmesini amaçladığı belirtilerek eğitimlerle ilgili şu bilgilere yer verildi:

 "Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanı ile yürütülen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü ile GTO'nun faydalanıcısı olduğu GETHAM Projesi'nde bölge KOBİ'lerine yönelik kapasite geliştirme ve tasarım/ürün geliştirme alanlarında eğitimler gerçekleştirilecektir. Eğitimlerde ayrıca KOSGEB tarafından sağlanan hibe ve destekler konusunda firmalarımıza bilgi verilecektir.

 

Stratejik Dizayn ve Dizayn Yönetimi eğitimi 21-22 Ağustos, Yeni Ürün Geliştirme ve Ürün Sistemi eğitimi ise 24-25 Ağustos 2017 tarihlerinde Gaziantep Ticaret Odası'nda yapılacaktır. Tasarımcı-Sanat Yönetmeni Sasa Mitrovic tarafından verilecek eğitimler 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

Gaziantep'in yanı sıra bölge illerinde yer alan KOBİ temsilcilerinin ücretsiz katılabilecekleri eğitimler için ilgililer  http://eepurl.com/cYUEUn adresinden başvuru yapabilir, 230 10 61 nolu telefondan detaylı bilgi alabilirler."

 ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 17 Ağustos 2017 Perşembe
Görüntülenme Sayısı : 995
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim