Hıdıroğlu referandumu değerlendirdi  
 English
العربية
E-GTO Online
Hizmetler

HABER


Hıdıroğlu referandumu değerlendirdi


Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu evet kararı ile sonuçlanan anayasa referandumunu değerlendirdi.

 

"Belirsizlik sürecini geride bıraktık, artık daha hızlı yol alacağız" diyen Hıdıroğlu,  çıkan sonucun ülkemiz için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Hıdıroğlu, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

"Demokrasilerde en doğru kararı her zaman halk verir. 16 Nisan'da Türkiye'de demokratik süreçler işlemiş ve halk kararını vermiştir. Dilerim bu karar ülkemiz için, milletimiz için hayırlara vesile olur.

 

Ülkemiz için istikrar ve güven ortamı son derece önemli iki faktördür. Belirsizlik sürecini ardımızda bıraktık, bundan sonra yapılması gereken var gücümüzle çalışarak ülkemize müreffeh bir gelecek yaratmak olacaktır. Ekonominin ön planda olduğu bir gündem ile yatırımlara hız kazandıracak, ihracatımızı ve istihdamımızı artıracak,  ulusal ve uluslararası ekonomik ortamımıza güven ve güç sağlayacak yapısal reformlara odaklanmalıyız.

 

İçinde bulunduğumuz zor coğrafyada en çok ihtiyacımız olan daha güçlü bir Türkiye için toplumsal dayanışma içerisinde hareket edebilmektir. Bunu yaparken komşularımızla olan ilişkilerimizi barışçıl temeller üzerinde ilerletmek, Türkiye-AB ilişkilerine yeniden ivme kazandırmak geleceğe yönelik sosyal refah, rekabet, teknolojik ilerleme, yatırım, turizm, hukuk düzeni gibi kazanımlarımız için büyük önem arz etmektedir. ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 17 Nisan 2017 Pazartesi
Görüntülenme Sayısı : 1585
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim