English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


Gülveren’den GTO’ya veda ziyareti


Gaziantep Emniyet Müdürlüğü görevinden Emniyet Genel Müdürlüğü Yardımcılığı görevine atanan Emniyet Müdürü Erhan Gülveren Gaziantep Ticaret Odası'na veda ziyaretinde bulundu.

 

Gülveren'e yeni görevinde başarı dileklerinde bulunan GTO Meclis Başkanı Settar Konukoğlu ve GTO Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Gaziantep'teki görev süresince kente verdiği değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

 

Hıdıroğlu, "Birlikte uyum içerisinde Gaziantep çalıştık. Hizmetleri için şahsım ve GTO Üyeleri adına teşekkür ediyorum. Emniyet Müdürümüzü Gaziantep'in bir gönül elçisi olarak Ankara'ya uğurluyoruz" dedi.

 

Görev süresi boyunca GTO'nun verdiği destekten dolayı teşekkürlerini ileten Erhan Gülveren yeni görevinden dolayı hem hüzünlü hem heyecanlı olduğunu dile getirerek, "Dostlardan ayrılıyor olmanın hüznünü yaşıyorum. Aynı zamanda bana verilen bu önemli görevden dolayı da heyecanlıyım. Gaziantep'in her zaman benim için yeri ayrı olacak" diye konuştu.

 

Erhan Gülveren'in GTO'ya yaptığı veda ziyaretinde Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı İbrahim Aksu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Hüseyin Özgüler, Kamil Tosun, Mustafa Zor, Meclis Üyesi Necmettin Ay, TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İbrahim Yetkinşekerci de hazır bulundu.ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 23 Ağustos 2017 Çarşamba
Görüntülenme Sayısı : 1133
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim