Gücümüzü birleştirirsek kazanan bölge olur  
 English
العربية
E-GTO Online
Hizmetler

HABER


Gücümüzü birleştirirsek kazanan bölge olur


Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Reyhanlı Ticaret Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, Kırıkhan Ticaret Odası Başkanı Halil İbrahim Cesur ve beraberlerindeki heyet Gaziantep Ticaret Odasını ziyaret etti.

 

GTO Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Yönetim Kuruluna başarı dileklerinde bulunan heyet, ziyaretinde bölge için güç birliğinin önemine değinildi.

 

GTO önderliğinde oluşturulan Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformunun önemine değinen GTO Başkanı Hıdıroğlu, bölge odaları olarak güç birliği yaparsak kazananın bölge olacağını söyledi.

 

Hıdıroğlu, "Biz sorun değil, çözüm üreten taraf olmalıyız. Üretmek de vatanseverliktir. Vatanımız için çalışmak, üretmek, değer yaratmak zorundayız. Sorunlarımızın çözümlerinde de güç birliği yapmalıyız" dedi.

 

Bölgenin sıkıntılarının da kültürünün de ortak olduğuna değinen Antakya TSO Başkanı Hikmet Çinçin de Gaziantep'in gücüne değinerek, "Bölge illeri olarak birçok ortak noktamız var. Yaşadığımız sıkıntılar da kültürel değerlerimiz de ortak. Birlikte hareket edersek sorunla çözüm üretmek çok daha kolay olacaktır. Bu bağlamda GTO önderliğinde kurduğumuz güç birliği platformunu çok önemsiyoruz" dedi.

 

Hataylı 55 Uluslararası Karayolu Taşımacılığı yapan firmanın bir araya gelerek oluşturduğu Hatay RoRo A.Ş.'nin faaliyetleri hakkında bilgi veren Reyhanlı TO Başkanı Necmettin Zaroğlu ve Kırıkhan TO Başkanı Halil İbrahim Cesur da Gaziantepli ihracatçılara uluslararası taşımacılıkta desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 14 Mart 2017 Salı
Görüntülenme Sayısı : 1064
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim