English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


GTO üyeleri şehrimize "GAZİ" unvanı verilişinin 97. yıl dönümünde kan bağışı kampanyasında buluşacak


GTO’DAN ANLAMLI KAMPANYA Gaziantep Ticaret Odası farkındalık yaratmaya devam ediyor. GTO, Gaziantep’e "GAZİ"lik unvanı verilişinin 97. yıl dönümü münasebetiyle Kızılay Gaziantep Şubesi işbirliği ile kan bağışı kampanyası gerçekleştirecek.

"Canıyla Tarih Yazanların Torunları Kanıyla Hayat Kurtarıyor"

 

GTO'DAN ANLAMLI KAMPANYA

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) farkındalık yaratmaya devam ediyor. GTO, Gaziantep'e "GAZİ"lik unvanı verilişinin 97. yıl dönümü münasebetiyle Kızılay Gaziantep Şubesi işbirliği ile kan bağışı kampanyası gerçekleştirecek.

 

HIDIROĞLU: "TÜM ÜYELERİMİZİ KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA KATILMAYA VE DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM"

 

Gaziantep Ticaret Odası olarak önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atmaya hazırlandıklarını söyleyen GTO Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, tüm üyeleri kan bağışı kampanyasına katılmaya ve destek vermeye davet etti.

 

Birçok önemli projenin yanında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Gaziantep'e "GAZİ"lik unvanı verilişinin 97. Yıl dönümünde "Canıyla Tarih Yazanların Torunları Kanıyla Hayat Kurtarıyor" sloganı ile kan bağışı kampanyası düzenleyecek.

 

GTO ve Kızılay Gaziantep Şubesi işbirliği ile geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasının ikincisi, 8 Şubat 2018 Perşembe günü 09.30 - 17.00 saatleri arasında Gaziantep Ticaret Odası'nda gerçekleştirilecek.

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Kızılay Gaziantep Şubesi ile yaptıkları protokolle "Canıyla Tarih Yazanların Torunları KANIYLA HAYAT KURTARIYOR" sloganı ile geçen yıl başlattıkları kampanyaya Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve oda üyelerinin katıldıklarını vurgulayarak "Unutmayalım ki her kan bağışı bir hayat kurtarır. Bu kampanyayı Afrin'de operasyon yapan askerlerimize atfediyoruz" dedi.

 

HIDIROĞLU "ANLAMLI BİR GÜNDE ANLAMLI BİR KAMPANYA GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ"

Kampanyaya Oda üyelerinin yanı sıra tüm vatandaşların katılımını ve desteğini beklediklerini dile getiren GTO Başkanı Hıdıroğlu, "Geçtiğimiz yıl Odamız 22 no.lu İnşaat Malzemecileri Meslek Komitesi meclis ve üyelerinin önerisi ve öncülüğünde Gaziantep'e GAZİ'lik unvanı verilmesinin yıl dönümünde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyamız yoğun ilgi görmüştü.

 

Böylesine anlamlı bir kampanyayı Gaziantep'e Gazilik unvanının verildiği anlamlı bir günde gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu da kampanyayı daha anlamlı hale getiriyor. Bilindiği gibi kış mevsiminde kan bağışı azalıyor. Ancak kan ihtiyacı devam ediyor. Oda olarak bu kampanyayı geleneksel hale getirerek diğer kurum ve kuruluşlara örnek olmak istiyoruz. Gaziantep Ticaret Odası olarak 97 yıl önce kurtuluş mücadelesinde vatan toprağı için canını feda etmekten çekinmeyenlerin torunları olarak  ‘Canıyla Tarih Yazanların Torunları Kanıyla Hayat Kurtarıyor' sloganı ile başlattığımız kan bağışı kampanyasına tüm üyelerimizin katılmasını ve destek vermesini bekliyoruz. 

Bütün vatandaşlarımıza açık olan kampanyamıza kan vermek isteyen herkes katılabilir. Bütün hemşehrilerimizi şehrimize Gazilik unvanı verilişinin 97. yıl dönümü olan 8 ŞUBAT 2018 Perşembe günü 09.30-17.00 saatleri arasında Odamızda kan vermeye bekliyoruz" şeklinde konuştu. 

 

 ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 05 Şubat 2018 Pazartesi
Görüntülenme Sayısı : 1817
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim