English
العربية
Online
Hizmetler

HABER


GTO Başkanlarından Kurban ve Zafer Bayramı mesajı


Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Meclis Başkanı Settar Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 

GTO Başkanları yayınladıkları mesajda ülkemizin dini ve milli bayramı bir arada yaşadığı özel günlerden geçtiğini belirterek "ülkemiz çifte bayram yaşıyor" dediler.

 

Konukoğlu ve Hıdıroğlu mesajlarında şu ifadelere yer verdiler:

 

"Gerek dini gerekse milli olsun bayramlar, kardeşlik duygularımızın, birlik ve beraberliğimizin katlandığı, toplumda millet olma şuurunun kuvvetlendiği özel günlerdir. Bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramının 95.yıldönümünü ve hemen ardından mübarek Kurban Bayramını yaşıyor olmanın gurur ve sevinci içerisindeyiz. Ülkemiz çifte bayram yaşıyor. Allah milletimize her zaman bayram tadında günler nasip etsin. 95 yıl önce Dumlupınar'da gösterdiğimiz birlik ve beraberliği daim etsin.

 

İslam alemine Kurban Bayramı aracılığıyla bahşedilen, insanlığın evrensel değerleri olarak kabul edilen yardımseverlik ve paylaşmanın her daim hayatımızda olmasını, huzur ve hoşgörüye her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa mutluluk ve başarı getirmesini ve bayramın yeryüzündeki tüm savaşların son bulmasına vesile olmasını diliyoruz. Aziz milletimizin ve bütün İslam aleminin Kurban Bayramı kutlu olsun.

 

Türk Milleti, 30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazandığı zafer ile ülkesini müdafaa ederken hiç tereddütsüz birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, ilelebet bağımsız yaşayacağını tüm dünyaya ilan etmiştir. Bir yıl önce hain darbe girişiminde de bir kez daha tüm dünyaya bunu hatırlatmıştır. Ülkesini, demokrasiyi ve özgürlüğünü korumayı canı pahasına görev edinmiş milletimiz ilelebet aynı sorumluluk bilinciyle davranmaya devam edecektir.

 

Şanlı milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlar, bu büyük zaferin 95. yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlere ve gazilere saygı ve minnetlerimizi sunarız."

 ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 28 Ağustos 2017 Pazartesi
Görüntülenme Sayısı : 1256
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim