GTO Başkanları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı  
 English
العربية
E-GTO Online
Hizmetler

HABER


GTO Başkanları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı


Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Meclis Başkanı Settar Konukoğlu, sağlıklı bir toplumsal yapı için kadının hayatın her alanında desteklenmesi gerektiğini söylediler.

 

Hıdıroğlu ve Konukoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayımladıkları yazılı mesajda, kadınların hayatın her alanında varlığını artırmaya başladığını, bunun da Türkiye'nin geleceği adına olumlu bir gelişme olduğunu belirtti.

 

Yayınladıkları mesajda Atatürk'ün "Kadınlarını geri bırakan toplumlar, geri kalmaya mahkumdur" sözünü hatırlatan başkanlar,  "Kadınlarımız ekonominin, sosyal ve kültürel gelişmenin, daha refah ve mutlu bir yaşamın itici gücüdür. Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi biz eğer kadınlarımızı geri bırakırsak toplum olarak hayatın her alanında geri kalırız. O nedenle biz erkeklere düşen en büyük görev, kadınlarımızı desteklemek ve önlerindeki engelleri kaldırmaktır" sözlerine yer verdiler.

 

Hıdıroğlu ve Konukoğlu, "bizi biz yapan değerli kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz" dedi.ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 07 Mart 2017 Salı
Görüntülenme Sayısı : 1587
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim