GTO Başkanı Hıdıroğlu ve Yönetim Kurulu’na " HAYIRLI OLSUN" ziyaretleri sürüyor…  
 English
العربية
E-GTO Online
Hizmetler

HABER


GTO Başkanı Hıdıroğlu ve Yönetim Kurulu’na " HAYIRLI OLSUN" ziyaretleri sürüyor…


GTO BAŞKANI HIDIROĞLU " STK’LARIN İŞBİRLİĞİ VE ORTAK ÇALIŞMALARI GAZİANTEP’İN GELİŞİMİNİ HIZLANDIRIR"

Kısa adı GAİMBER olan Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı İbrahim Apa ve Yönetim Kurulu üyeleri, yine kısa adı  ANESİAD olan Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği Gaziantep Şubesi Başkan yardımcıları İdris Tekin ve Metin Kurtçeren ile Yönetim Kurulu üyeleri, Suriyeli İşadamları ve Girişimcileri Derneği ( SİAD) Başkanı Khaled Bablli ve Yönetim Kurulu üyeleri Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. GTO Başkanı Hıdıroğlu ziyaretlerde yaptığı değerlendirmede STK'ların yapacakları işbirliği ve ortak çalışmalara dikkat çekerek, STK'ların yapacakları ortak çalışma ve projelerin Gaziantep'in gelişimine önemli ivme kazandıracağını belirtti. 

 

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ile Yönetim Kurulu'na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Kısa adı GAİMDER olan Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı İbrahim Apa ve Yönetim Kurulu üyeleri, Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği Gaziantep şubesi Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Suriyeli İşadamları ve Girişimciler Derneği Başkanı Khaled Bablli ile Yönetim Kurulu üyeleri Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine  "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.

 

HIDIROĞLU " SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN SURİYE MASAMIZ AKTİF ÇALIŞIYOR"

Suriyeli İşadamları ve Girişimcileri Derneği (SİAD) Başkanı Khaled Bablli, ziyarette Dernek olarak yaptıkları çalışmaların yanı sıra Suriyeli işadamları ve girişimcilerin yaşadıkları sorunlarla ilgili GTO Başkanı Beyhan Hıdıroğlu'na bilgi vererek, sorunların çözümü noktasında Gaziantep Ticaret Odası'ndan destek beklediklerini ve her zaman destek gördüklerini ifade etti.

GTO Başkanı Beyhan  Hıdıroğlu, Suriye'de barışın bir an önce tesis edilmesini istediklerini,  Odaya kayıtlı yaklaşık 900 civarında üye bulunduğunu, Suriyeli üyelerin sorunların çözümü noktasında Oda bünyesinde kurdukları Suriye Masasının aktif çalıştığını ve SİAD ile  sorunların çözümüne yönelik  çalışmalar yapacaklarını vurguladı.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Hıdıroğlu'nu ziyaret eden başka bir dernek ise kısa adı ANESİAD Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği Gaziantep Şubesi oldu. ANESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İdris  Tekin ve Metin Kurtçeren, ziyarette ANESİAD'ın kuruluşu ve faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, Gaziantep Ticaret Odası'nın iş dünyasına yönelik düzenlediği eğitimlerden dolayı teşekkür ettiler.

 Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ziyaretleri nedeniyle ANESİAD Yönetimine teşekkür ederek, bundan sonra yapacakları çalışmalar için başarılar diledi.

Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği (GAİMDER) Başkanı İbrahim Apa ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinde, Gaziantep inşaat sektörünün yaşadığı sorunlarla ilgili görüş alış verişinde bulunulurken  işbirliği yapılabilecek alanlarla ilgili öneriler de ele alındı. 

 

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek yaptığı değerlendirmede, STK'ların yapacakları ortak çalışma ve projelerin Gaziantep'i çok daha ileri bir konuma getireceğine dikkat çekerek, "  Sivil toplum kuruluşları ülkemiz ve ilimiz için çok önemli. İlimizin başarılı olmasının sırrı ortak akıla önem vermesi ve uyum içinde çalışmasıdır. Bu ortak akıl dediğimiz birliktelikte  kamu kurumlarımız olsun, Odalarımız olsun, Sivil Toplum Kuruluşlarımız olsun hepsi uyum içinde, ilimizi daha ileri götürme adına ne yapabiliriz,  bunun gayreti içindeler.  Bu çok önemli bir başarıdır. Gaziantep ortak akılla büyüdü ve büyümeye devam ediyor. Gaziantep kalkınırsa hepimiz kalkınırız. STK'ların yapacakları ortak çalışma ve projeler Gaziantep'in gelişimini hızlandırır" şeklinde konuştu.

            Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hadıroğlu'na yapılan hayırlı olsun ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Koçak, Yönetim Kurulu üyeleri M.Sami Akay,  Ömer Faruk Melekoğlu, M. Bülent Evyapan ve Kamil Tosun'da hazır bulundular.

 ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 20 Mart 2017 Pazartesi
Görüntülenme Sayısı : 1903
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim