GTO Akademi eğitimleri devam ediyor  
 English
العربية
E-GTO Online
Hizmetler

HABER


GTO Akademi eğitimleri devam ediyor


Gaziantep iş dünyasının eğitim ihtiyacına cevap verebilmek hedefi ile faaliyetlerini yürüten GTO Akademi'de "Uluslararası Ticarette Sözleşme Yönetimi Eğitimi" gerçekleştirildi.

 

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) bünyesinde faaliyet gösteren ve iş dünyasının kurumsal ve mesleki eğitim ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren GTO AKADEMİ'de  23 Mayıs 2017 Salı günü "Uluslararası Ticarette Sözleşme Yönetimi Eğitimi" gerçekleştirildi.

 

Eğitim ile ilgili bilgi veren GTO Genel Sekreter Vekili Figen Çeliktürk, iş dünyasının yurt dışı pazarlara açılmalarını ve uluslararasılaştırma kapasitelerini arttırmayı hedeflediklerini söyledi.

 

Çeliktürk, "Eğitmen Ceyhun Yeşilşerit'in sunumlarıyla gerçekleşen eğitime 40 kişi katıldı. Üyelerimizin yurt dışı pazarlara açılmalarını ve uluslararasılaştırma kapasitelerini arttırmaları amacıyla hazırlanan eğitimde; uluslararası ticaretle ilgili hukuki yapı, satım sözleşmesi, teslim şekilleri, uluslararası ticari sözleşmeler ve sözleşme analizlerine yer verildi."

 

GTO AKADEMİ kapsamında gerçekleşen eğitimlerin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini açıklayan Çeliktürk, " GTO Akademi çatısı altında düzenlediğimiz Mesleki Eğitimler, Girişimcilik eğitimleri, Kurumsallaşma Eğitimleri, Dış Ticaret Eğitimleri ve Kişisel Gelişim Eğitimleri ile Gaziantep iş dünyasının eğitim ihtiyacına cevap vermeye çalışıyoruz. Eğitimlerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek. 1-2 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleşecek olan "Ticari ve Mesleki İngilizce Eğitimi" için kayıtlarımız başladı. Kısıtlı kontenjana sahip eğitime katılmak için GTO AKADEMİ yetkilileri ile görüşerek kayıt yaptırabilirsiniz" dedi.

 

 

 ARAMA

DÖKÜMANTASYON


Görüntüle   İndir

    HABER .doc Olarak İndir     Sıkıştırılmış .zip Olarak Tümünü İndir
Eklenme : 24 Mayıs 2017 Çarşamba
Görüntülenme Sayısı : 1519
Sayfayı Yazdır
Arkadaşınla Paylaş
Facebook ile paylaş Twitter ile paylaş
Anasayfaya Git Geri Git

BİLGİ ALMA   Mail Listemize Kayıt Olmak İçin Mail Adresini Giriniz.

 TOBB Rss      Rss      Bilgi Edinme Kanunu      İletişim